Roadtrip 

11.07.2022

Miluju cestování, stejně jako šití. A nemám ráda pravidla. Dlouho jsem se snažila řídit všema těma zaručenýma radama o obsahu na sociální sítě, na blog a kdo ví kam všude. A došla jsem k závěru, že si to budu stejně dělat po svým. 

Budu zmateně kombinovat témata, postovat nepravidelně a klidně budu tvořit naprosto nehodnotný obsah. Ale budu to dělat ráda a budu se tím bavit. Tak pokud vás cestování nezajímá, vůbec se teď nezdržujte a články prostě přeskočte 😊Léto sotva začalo a my už máme po dovolený.

To je tak, když se rozhodnete jet na dovolenou v první půlce června. Ale tohle je vlastně ta jediná nevýhoda a následuje dlouhej výčet výhod 😊 Fakt, jestli máte tu možnost, udělat si dovolenou před začátkem letních prázdnin, udělejte to. Dny jsou nejdelší, vedra nebývají tak úmorný, ceny jsou nižší a lidí je všude míň. Turisti zatím ještě nejsou tolik na obtíž a majitelé penzionů a restaurací jich nemají plný zuby. Když se rozhodnete sem tam přespat někde venku v autě, najdete snáz hezký volný místo a ani policajti ještě nejsou tak aktivní. Teď si dělám srandu, vždycky jsme spali jen tam, kde se to smělo. Teda letos aspoň jo O:-). Když se rozhodnete letět na all iclusive pobyt do nějakýho přímořskýho letoviska, tak je to vlastně asi úplně jedno, ale když vás (tak jako nás) na válení u moře neužije a rádi ochutnáváte místní speciality po svým, je červen ideální.My jsme se letos rozhodli do dvou týdnů nacpat 4 země - Rakousko, Itálii, Chorvatsko a Slovinsko. Asi i proto, že jsme poslední dva roky pořádně necestovali díky covidu a měli jsme pořádnej deficit. Nejvíc času jsme si nechali na Slovinsko a jsem ráda, že jsem tam byla. Všichni z něj byli vždycky hrozně urvaný a já se tam fakt těšila. Teď, když už vím, co vím, určitě bych náš pobyt ve Slovinsku zkrátila. O tom se rozepíšu později. Ale ono to tak bývá vždycky. Když se na něco moc těšíme, tak jsme pak snadno zklamaný. Naopak, když nečekáme nic, může nás to jen příjemně překvapit. Asi i díky tomu já nejvíc vzpomínám na Benátky. Čekala jsem hory lidí, smrad a neúnosný ceny. A nebylo to tak 😊

Pokračování zítra :-*

žába :-)
žába :-)