Rekapitulace roku 2021

31.12.2021

Všichni rekapitulujou. Tak já taky. Velmi stručně. 
Rok 2021 utekl hrozně rychle. Trochu za to může covid, zavřený okresy, hranice, obchody, sportoviště, hospody a podobný srandy.  • Některý kamarády jsem skoro neviděla. Některý dokonce vůbec. Ale věřím, že to naše přátelství nijak nepoznamenalo a všechno doženeme. To mě bude zase bolet hlava.

  • Mám zas nějaký to kilo navíc. Co nadělám. Zavřený sportoviště za to nemůžou. Boty na běhání mám dobrý a les za barákem :-)

  • MalaaVraana funguje líp než loni. Dala jsem do toho tolik času, energie a peněz, že musí. Skoro to vypadá, že to jako pujde. Ale nechci to zakřiknout.

  • Zaplatila jsem si koučink, ale ani jsem všechny konzultace nevyužila. Jsem marná.

  • Sociální sítě mi pořád nejdou, ale prej se to musí, tak to nevzdávám. Zatím můj nejúspěšnější příspěvek na instagramu byl o běžkování :-D Reels jsem zkusila 2x - jedno horší než druhý. Facebook zanedbávám, i když tam mám lepší výsledky. Jsem nepoučitelná.

  • E-shop se pořád ne a ne rozjet. Nevím, kudy do toho. Přečetla jsem knihu Web Copywriting pro samouky. Uklidila ji do knihovny a nepoužila jedinou radu. Bezva.

  • Trhy jsou super. To mě baví - potkávat se s lidma naživo. Navíc se mi zákazníci začínaj vracet a to je nejvíc super. Když mě paní přijde pozdravit a říct, že tu mikinu ode mě miluje. Nebo slečna přijde na trh vlastně jen kvůli mně :-) To jsem šťastná.

Moje kamarádka Pája mi jednou řekla, že život prostě musíš hrát s takovejma kartama, který ti jednou rozdal. A tak hraju. Nejsem soutěživá a vyhrát se stejně nedá. Jen se to snažím hrát tak, aby to byla zábava. Sama bych si to namíchala jinak, žejo. Něco mi ten prevít rozdat zapomněl, ale zase mám něco výjimečnýho navíc. Třeba rok od roku hlubší a krásnější vztah se svým mužem <3

Život je krásnej, žijte :-)

Krásný rok 2022 a hlavně zdraví Vám přeje vraní dvojka.